Servis Pc

Prshendetje

Search

Ora

Calendar

«  Janar 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Servis Pc
E Shtune, 2018-01-20, 4:04 PM
Welcome Guest
Main | Registration | Login | RSS

Shkarko nga Youtube

Ky eshte wWw.servispc.ucoz.com

 
SHKARKO VIDEO!
                                              Videot tuaja nga Youtube mund ti shkarkoni duke klikuar ne foton qe
gjendet ketu poshte.[Bejeni copy linkun e videos qe deshironi nga
youtube dhe bejeni paste ne kuadratin qe do ju shfaqet pasi te keni klikuar ne foto
dhe me pas jepini start dhe download video enjoy:)]

Konverto nga video ne mp3
Konverto video duke i kthyer ne mp3 duke klikuar
ne foton qe gjendet poshte.Bejeni copy linkun e videos
qe deshironi ne youtube dhe hidheni ne kuadratin

qe do ju dali pasi te keni klikuar ne foto!