Servis Pc

Prshendetje

Search

Ora

Calendar

«  Qershor 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Servis Pc
E Merkure, 2019-06-26, 3:48 AM
Welcome Guest
Main | Registration | Login | RSS

Shkarko nga Youtube

Ky eshte wWw.servispc.ucoz.com

 
SHKARKO VIDEO!
                                              Videot tuaja nga Youtube mund ti shkarkoni duke klikuar ne foton qe
gjendet ketu poshte.[Bejeni copy linkun e videos qe deshironi nga
youtube dhe bejeni paste ne kuadratin qe do ju shfaqet pasi te keni klikuar ne foto
dhe me pas jepini start dhe download video enjoy:)]

Konverto nga video ne mp3
Konverto video duke i kthyer ne mp3 duke klikuar
ne foton qe gjendet poshte.Bejeni copy linkun e videos
qe deshironi ne youtube dhe hidheni ne kuadratin

qe do ju dali pasi te keni klikuar ne foto!